Trendy filmová trička nejen s miniony z Já, padouch

Animovaný film Já, padouch vtrhl do podvědomí malých i velkých diváků po celém světě v roce 2010. Gru, který chce být největším padouchem na světě, neustále provádí krádeže za pomoci svých pomocníčků Mimoňů. Samozřejmě se karta obrátí a Gru, který chtěl původně ukrást Měsíc, potká  tři sirotky Margot, Edith a Agnes a nakonec Zemi zachrání před skutečným padouchem Vectorem. Druhý díl filmu potom v roce 2013 vydělal víc jak půl miliardy dolarů a je z něj a hlavně z mini pomocníčků – žlutých minionů, mimoňů – celosvětový fenomén. Noste taky jednoho přímo na těle. A to v povedené tématice hvězdných válek. Tričko Já, Padouch vám bude každý filmový fanda závidět.

K mání je taktéž tričko s obličejem Majka Wazowského z filmu Příšerky S.R.O. a řada tématických seriálových triček. Za zmínku jistě stojí krásné tričko s tématikou britského TOP Gearu, který letos bude i v Česku v O2 aréně. TV pořad určitě viděl už skoro každý, jde o pokusy, vylepšování, testování a vlastně o vše možné okolo aut. A to od těch nejkrásnějších luxusních

1255vozů až po někdy i dřevěné, nebo papírové pokusné vehikly, které splňují předpisy a protagonisté v nich jezdí v normálním provozu.

 

Další kultovní seriál Futurama a bláznivý robot Bender jsou motivem dalšího povedeného kousku. Podívejte se  na filmová a seriálová trička.

 

Pokud máte zájem o zábavné spodní prádlo, určitě věnujte svoji pozornost velmi povedeným kouskům s vtipnými motivy / nápisy. Pořiďte si společně s partnerem, jako dárek pro něj /ji, jako zábavný dárek pro kamaráda anebo jen tak pro potěšení pro sebe. Uveďme povedenou kombinaci dámského a pánského prádla s motivem usb slotu a přípojky. Dále dámské kalhotky s bezpečnostním pinem  a nebo snad originální moto : Daruji miliony 🙂 Mrkněte na zábavné prádlo a udělejte si radost.miliony-trenky-big

dd

Komentovat